cagri merkezi
Strona główna
IV. Charytatywny Bal Starosty Aleksandrowskiego PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20. luty 2017 15:26

Starosta Aleksandrowski Dariusz Wochna w sobotę 18 lutego 2017 r. zorganizował IV. edycję Balu Charytatywnego. Tym razem pieniądze zbierano na pomoc w rehabilitacji trzech młodych mieszkanek powiatu aleksandrowskiego: Dominiki Sokół z Przybranowa, Amelii Bartoszak i Julii Szczepanowskiej z Ciechocinka. Ponad setka zaproszonych gości, ...

 

w tym samorządowcy, przedsiębiorcy, działacze społeczni, bawili się w sali balowej hotelu Amazonka w Ciechocinku. Oprawę muzyczną balu zapewnił zespół „Primavera”. Podczas balu zorganizowano charytatywny kiermasz, sprzedawano cegiełki. Przeprowadzona została również aukcja, z której dochód został w całości przekazany na cel związany z rehabilitacją dziewczynek.Goście starosty byli wyjątkowo hojni, zebrano najwyższą w historii balów kwotę 20.000,00 zł.

 

Pod aukcyjny młotek trafiły obrazy, grafiki, wazony i witraże przekazane przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Aleksandrowie Kujawskim, Warsztat Terapii Zajęciowej „Karczemka” w Otłoczynie, Zakład Lecznico-Opiekuńczy w Raciążku, Dom Pomocy Społecznej w Zakrzewie, a także Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A., Burmistrza Ciechocinka, Zarząd Powiatu Aleksandrowskiego, Hotel „Amazonka”, SKS „Aleksandria”, Muzeum im. Stanisława Noakowskiego w Nieszawie, Państwa Utków, Panią Małgorzatę Kozłowską i Pana Jakuba Kaźmierczaka. Swoje prace (obrazy i grafiki) podarowali artyści Jerzy Kędzierski i Paweł Nowak.

 

W imieniu rodziców dziewczynek, starosta Dariusz Wochna serdecznie dziękuje za okazaną hojność wszystkim darczyńcom, gościom balu i uczestnikom licytacji. Następny bal już za rok!

 

 

Fot. M. Strych

 


Kontakt

Starostwo Powiatowe
ul. Słowackiego 8
87-700 Aleksandrów Kuj.
tel. (54) 282 79 00
fax (54) 282 79 28
@ sekretariat, admin

Dzisiaj jest

21 Stycznia 2018
Niedziela

Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Epifani, Jarosław, Jarosława, Jerosława, Marcela
Do końca roku zostało 345 dni.

LINKI

Prasa i media