cagri merkezi
Strona główna
Spotkanie z okazji Dnia Kobiet PDF Drukuj Email
wtorek, 14. marzec 2017 09:15

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, święta będącego wyrazem szacunku i wdzięczności wobec Pań, Starosta Aleksandrowski Dariusz Wochna zaprosił na spotkanie przedstawicielki kół gospodyń wiejskich oraz stowarzyszeń i organizacji kobiecych działających na terenie powiatu aleksandrowskiego. Spotkanie odbyło się w 13 marca br. ...

 

w sali restauracyjnej Willi Radwan w Aleksandrowie Kujawskim. Obok starosty, Powiat Aleksandrowski reprezentowali również wicestarosta Wojciech Marjański i sekretarz powiatu, Piotr Marciniak. Panowie wręczyli Paniom kwiaty, życzenia w imieniu wszystkich członków Zarządu Powiatu Aleksandrowskiego złożył starosta, dziękując jednocześnie za trud i wytrwałość w pracy społecznej, którą na co dzień podejmują Panie. W spotkaniu udział wzięły reprezentantki następujących kół gospodyń wiejskich i organizacji:


- Klubu Kobiet Kreatywnych w Raciążu,
- Klubu Kobiet Aktywnych w Wołuszewie,
- Gminnej Rady KGW w Bądkowie,
- KGW w Rożnie Parcele,
- KGW w Konecku,
- KGW w Kaniewie,
- KGW w Wołuszewie,
- KGW w Zbrachlinie,
- KGW w Zakrzewie,
- KGW w Siniarzewie,
- KGW w Brudnowie,
- Panie z Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Aleksandrowie Kuj.

 

"Składam wszystkim Paniom, a w szczególności Mieszkankom powiatu aleksandrowskiego życzenia wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji w życiu rodzinnym i zawodowym. Niech uśmiech na twarzy, szczęście i pogoda ducha towarzyszą Wam każdego dnia" - mówił starosta.

 

Prócz słodkiego poczęstunku miłą niespodzianką dla Pań był gościnny występ duetu wokalno-instrumentalnego reprezentującego Stowarzyszenie "Cudne Manowce" z Łazieńca, w składzie Karol Dobrzelecki i Sławomir Karpiński. Panowie rozpoczęli występ wiązanką utworów Starego Dobrego Małżeństwa inspirowanych poezją Edwarda Stachury, a następnie sięgnęli do klasykę z repertuaru Eugeniusza Bodo, Marka Grechuty i Leonarda Cohena.

 

 

  

 

 


Kontakt

Starostwo Powiatowe
ul. Słowackiego 8
87-700 Aleksandrów Kuj.
tel. (54) 282 79 00
fax (54) 282 79 28
@ sekretariat, admin

Dzisiaj jest

23 Stycznia 2018
Wtorek

Imieniny obchodzą:
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens, Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława
Do końca roku zostało 343 dni.

LINKI

Prasa i media