cagri merkezi
Strona główna
Umowy z urzędem marszałkowskim podpisane! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15. maj 2017 15:20

Przedstawiciele samorządu województwa i samorządu Powiatu Aleksandrowskiego podpisali 15 maja br. w urzędzie marszałkowskim umowę na przebudowę i wyposażenie pracowni kształcenia praktycznego w Zespole Szkół Nr 1 CKP i Zespole Szkół Nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim. Środki na te  inwestycje w kwocie ponad 1,3 mln zł ...

 

zostały pozyskane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Prowadzone przez powiat zespoły szkół kształcą w wielu zawodach, m. in.: technik mechanizacji rolnictwa, informatyk, geodeta, technik obsługi turystycznej, mechanik, elektryk, handlowiec, kelner, kucharz i wiele innych, zarówno w ramach szkół zawodowych jak i w technikach. Budynki, w którym funkcjonują pracownie wymagają remontu, a także wymiany sprzętu, który jest mocno wyeksploatowany. Dotacja umożliwi solidny remont i zakup wyposażenia dla 6 pracowni praktycznej nauki zawodu. Inwestycja zakończy się w grudniu br.

 

Podpisy pod stosownymi dokumentami złożyli starosta Dariusz Wochna, wicestarosta Wojciech Marjański oraz skarbnik Dorota Sobierajska. Ze strony urzędu marszałkowskiego, w uroczystości podpisania umów z samorządowcami uczestniczyli marszałek Piotr Całbecki oraz przewodniczący sejmiku województwa Ryszard Bober.

 

Więcej informacji tutaj.

 

 

Fot.  Mikołaj Kuras / Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

 


Kontakt

Starostwo Powiatowe
ul. Słowackiego 8
87-700 Aleksandrów Kuj.
tel. (54) 282 79 00
fax (54) 282 79 28
@ sekretariat, admin

Dzisiaj jest

23 Stycznia 2018
Wtorek

Imieniny obchodzą:
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens, Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława
Do końca roku zostało 343 dni.

LINKI

Prasa i media