cagri merkezi
Strona główna
Starostwo bez prądu PDF Drukuj Email
wtorek, 29. sierpień 2017 14:37

Ważny komunikat dla osób planujących załatwiać sprawy w Starostwie Powiatowym w Aleksandrowie Kujawskim. Na dzień 31 sierpnia 2017 r. (czwartek) zaplanowane zostało wyłączenie energii elektrycznej w budynku starostwa. W związku z tym, mogą wystąpić tego dnia problemy przy załatwianiu niektórych spraw, w szczególności tych, ...

 

do których niezbędna jest praca drukarek, ploterów i systemów informatycznych.

 

W związku z powyższym, Wydział Geodezji, Rolnictwa i Ochrony Środowiska informuje, że w dn. 31 sierpnia br. nie będą wydawane dokumenty oraz nie będzie prowadzona bieżąca obsługa interesantów.

 

W Wydziale Komunikacji i Transportu do rejestracji pojazdów przyjmowane będą tylko osoby zapisane wcześniej na ten dzień (czwartek), a wnioski o wydanie profilu kandydata na kierowcę (PKK) zrealizowane będą w dniu następnym (piątek).


Uprzejmie przepraszamy za wszelkie niedogodności, na jakie mogą Państwo napotkać tego dnia podczas załatwiania spraw w starostwie.

 

 

Ponadto, jak informuje spółka Energa, w dniu 31.08.2017 w godz. 9.00-17.00 prądu pozbawieni zostaną również odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej "ALEKSANDRÓW NARUTOWICZA 2", tj. ulice: Piłsudskiego, Szeroka, Chopina do Piłsudskiego, Słowackiego (ZUS, Urząd Miasta, Sanepid) i Narutowicza od Traugutta (Poczta, Biedronka, Netto),

 

W dniu 1.09.2017 w godz. 9.00-17.00 bez prądu będą odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej "ALEKSANDRÓW ELEKTRON", tj. ulica Kościelna: Urząd Skarbowy, kotłownia Technikum Ogrodnicze, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Wodociągowej.

 

 

 

 


Kontakt

Starostwo Powiatowe
ul. Słowackiego 8
87-700 Aleksandrów Kuj.
tel. (54) 282 79 00
fax (54) 282 79 28
@ sekretariat, admin

Dzisiaj jest

24 Listopada 2017
Piątek

Imieniny obchodzą:
Dobrosław, Emilia, Emma, Flora, Franciszek, Gerard, Gerarda, Gerhard, Jan, Mina, Pęcisław, Protazy
Do końca roku zostało 38 dni.

LINKI

Prasa i media