cagri merkezi
Strona główna
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
czwartek, 12. październik 2017 12:38


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, święta Nauczycieli i wszystkich Pracowników Oświaty, proszę przyjąć najserdeczniejsze wyrazy uznania i szacunku za wychowawczy, opiekuńczy i dydaktyczny trud włożony w realizację jednego z najważniejszych celów, jakim jest przekazywanie wiedzy oraz ...


wychowywanie dzieci i młodzieży, kształtowanie postaw patriotycznych i społecznych oraz ponadczasowych wartości związanych z polską tradycją narodową. Pełnicie Państwo niezwykle ważną funkcję w życiu młodych ludzi - jesteście przewodnikami, ujawniacie pasje, pomagacie odkrywać i poznawać świat, inspirujecie i motywujecie do podejmowania wyzwań, jesteście współautorami wielu sukcesów.

 

Życzymy Państwu, aby codzienny trud edukowania i wychowania młodego pokolenia Polaków był ceniony nie tylko w czasie świątecznych uroczystości, ale by na co dzień przynosił każdemu dużo satysfakcji z wykonywanej pracy. Życzymy jak najwięcej sukcesów, zasłużonej wdzięczności uczniów, wychowanków i rodziców, a także jak najwięcej radości w życiu prywatnym i rodzinnym.

Przewodnicząca Rady Powiatu
           Renata Golec
  
 Starosta Aleksandrowski
      Dariusz Wochna

 

 

 

 

 

 

 

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dn. 12 października br. w siedzibie starostwa powiatowego miało miejsce spotkanie, podczas którego starosta Dariusz Wochna i wicestarosta Wojciech Marjański wręczyli nagrody za zasługi i osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej dla dyrektorów oraz nauczycieli szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez powiat.

 

 

 

Źródło: Wydz. Polityki Społecznej i Promocji Powiatu

 


Kontakt

Starostwo Powiatowe
ul. Słowackiego 8
87-700 Aleksandrów Kuj.
tel. (54) 282 79 00
fax (54) 282 79 28
@ sekretariat, admin

Dzisiaj jest

13 Grudnia 2017
Środa

Imieniny obchodzą:
Lucja, Łucja, Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.

LINKI

Prasa i media