cagri merkezi
Strona główna
Dzień Samorządowca - życzenia PDF Drukuj Email
piątek, 27. maj 2011 10:46


27 maja w rocznicę pierwszych wolnych wyborów do rad gmin i miast obchodzony jest Dzień Samorządowca. Wszystkim tym, którzy pracują na rzecz samorządów na terenie powiatu, Starosta Aleksandrowski - Wioletta Wiśniewska oraz Przewodniczący Rady Powiatu - Jan Kościerzyński pragną złożyć życzenia i gratulacje...

 

 

Szanowni Państwo

 

      Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego wszystkim osobom przyczyniającym się do propagowania idei samorządności na terenie Naszego Powiatu składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za wspólną troskę i pracę na rzecz rozwoju wspólnoty lokalnej oraz kształtowanie przynależności do naszej powiatowej Ojczyzny.


      Pracownikom samorządowym w starostwie i jednostkach organizacyjnych, urzędnikom gmin Naszego Powiatu, radnym, pracownikom kultury, szkół i pracownikom społecznym życzymy pomyślności w realizacji interesów oraz potrzeb mieszkańców Powiatu Aleksandrowskiego, a także satysfakcji z pracy na rzecz społeczności lokalnej. Wierzymy, że dzięki Waszemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy nadchodzące lata będą latami lokalnego rozwoju i budowy społeczeństwa obywatelskiego.


      Pragniemy serdecznie podziękować Wam w dniu Waszego święta za poświęcenie w codziennej urzędniczej pracy oraz życzyć samych sukcesów, tak aby Wasze wysiłki były zawsze zauważone i doceniane przez mieszkańców.

 

 

Przewodniczący Rady Powiatu
           Starosta Aleksandrowski
             
Jan Kościerzyński
            Wioletta Wiśniewska

 

 

 

 


Kontakt

Starostwo Powiatowe
ul. Słowackiego 8
87-700 Aleksandrów Kuj.
tel. (54) 282 79 00
fax (54) 282 79 28
@ sekretariat, admin

Dzisiaj jest

12 Grudnia 2017
Wtorek

Imieniny obchodzą:
Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon, Suliwoj
Do końca roku zostało 20 dni.

LINKI

Prasa i media