cagri merkezi
Strona główna
Utrudnienia w ruchu w związku z V POWIATOWYM RAJDEM ROWEROWYM PDF Drukuj Email
czwartek, 19. wrzesień 2013 10:45

W związku z przejazdem rowerzystów w ramach V Powiatowego Rajdu Rowerowego przez sześć z dziewięciu gmin powiatu aleksandrowskiego, kierujących pojazdami informujemy, że w niedzielę 22 września 2013r. na drogach powiatu wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów związane z przejazdem kolumny rajdowej. ...

 

Szczegółowy opis odcinków dróg i planowanych utrudnień w ruchu pojazdów podczas V Powiatowego Rajdu Rowerowego*

 

Mapa rajdu

 Powyższa trasa została pozytywnie uzgodniona z gminami przez które wiedzie trasa V PRR, a także z: Komendantem Wojewódzkim Policji w Bydgoszczy, Zarządem Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy oraz Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 

 

 

Jednocześnie informujemy, że Rajd zabezpiecza Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Kujawskim, służby organizatora wyposażone w pomarańczowe i żółte kamizelki z takim logotypem na plecach. Zabezpieczenie skrzyżowań dróg zostało uzgodnione i powierzone druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z Aleksandrowa Kujawskiego, Wagańca, Raciążka i Służewa. W kolumnie rajdu pojedzie karetka NZOZ "Przychodnia Rodzinna" z Aleksandrowa Kujawskiego, a także wozy techniczne i pomocnicze na wypadek problemu z rowerem, m.in.: wóz firmy "Dragonnet" wyposażony w sprężarkę i zapewniający łączność krótkofalową dla służb organizatora, wóz firmy "Ekoskład", samochód Zarządu Dróg Powiatowych i samochód firmy "Znaktom" zajmującej się oznakowaniem drogowym.

 

Kierowców prosimy tego dnia o cierpliwość i podporządkowanie się służbom zabezpieczającym rajd.

 

Wszelkie informacje o V Powiatowym Rajdzie Rowerowym tutaj.

 

 


* wskazane w dokumencie godziny mają charakter przybliżony. Faktyczny czas utrudnień w ruchu pojazdów zależał będzie od szybkości przemieszczania się kolumny rajdowej.

 

 

 

 

 

 


Kontakt

Starostwo Powiatowe
ul. Słowackiego 8
87-700 Aleksandrów Kuj.
tel. (54) 282 79 00
fax (54) 282 79 28
@ sekretariat, admin

Dzisiaj jest

13 Grudnia 2017
Środa

Imieniny obchodzą:
Lucja, Łucja, Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.

LINKI

Prasa i media